Firma KreG oferuje innowacyjną i nowoczesną metodę sprawdzania i ustawiania geometrii kół w technologii 3D. Metoda ta dzięki urządzeniu firmy Hunter jest szybka, prosta, a przede wszystkim precyzyjna. Urządzenie pomiarowe Hunter wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania opatentowaną w Stanach Zjednoczonych. Dzięki tej technologii klient może obserwować wszystkie parametry na ekranie komputera. Geometria kół zapewnia pomiar rozstawu osi i kół, obwodu kół oraz kątów poziomych i pionowych. Oprogramowanie urządzenia Hunter uaktualniane i kalibrowane jest co pół roku, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta.

 Firma objęta jest patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz firmy DEKRA. Posiada także certyfikat autoryzacji "TÜV" dla Stacji Kontroli Pojazdów.

Zapraszamy!

Stacje Kontroli Pojazdów są stacjami przelotowo-dwustanowiskowymi, wyposażone są w nowoczesne urządzenia do diagnostyki samochodowej firmy MAHA oraz urządzenia do pomiaru geometrii kół.

Zapraszamy!